Проїзд з боку Москви в напрямку Сум, Полтави, Києва, Дніпропетровська й Сімферополя

Наближаючись до Харкова, необхідно біля поста ДАІ повернути праворуч на окружну автодорогу по правоповоротньому з'їзду транспортної розв'язки (1) й рухатись по північно-західному сектору окружної автодороги.

Через 8.6 км ( за транспортною розв'язкою 5) ліворуч в напрямку руху розташований спецавтоцентр ВАЗ.

Для проїзду до Сум необхідно через 19.6 км повернути праворуч по правоповоротньому з'їзду транспортної розв'язки (4) й виїхати на автодорогу Харків - Суми (2Р31).

Далі для руху на Полтаву, Київ необхідно через 1.2 км у селищі Пісочин повернути праворуч по транспортній розв'язці (2) й виїхати на автодорогу  Київ-Харків (М19).

За 200 м від транспортної розв'язки  дороги на Полтаву, Київ ліворуч знаходиться автозаправна станція, а ліворуч - ресторан "Супутник" з   автостоянкою без охорони.

Для проїзду в напрямку Дніпропетровська, Сімферополя у поселенні Високому треба повернути праворуч і виїхати на автодорогу Москва - Харків - Сімферополь (М2). Під час руху в напрямку Дніпропетровська, Сімферополя по окружній автодорозі за транспортною розв'язкою (2), праворуч в напрямку руху  знаходиться станція технічного обслуговування легкових автомобілів.  

Rambler's Top100
Home Запрошуємо до Харкова | Мiська влада | Подорож по Харкову | Що,Де,Коли
Загальна iнформацiя | Харкiвський регiон | Подорож по сайту | Iнтернет

Украинская баннерная сеть

META - українська пошукова система TopList Rambler's Top100

Використовувати тексти та зображення дозволяється тiльки iз посиланням на сайт