Проїзд з боку Києва в напрямку Дніпропетровська, Сімферополя, Луганська, Донецька й Ростова-на-Дону

Прямуючи до Харкова з боку Києва для руху в напрямку Дніпропетровська, Сімферополя, Луганська, Донецька та Ростова-на-Дону необхідно у селищі Пісочин, проїжджаючи автозаправочну станцію,  повернути праворуч на окружну автодорогу по правоповоротньому з'їзду транспортної розв'язки (2)  й рухатись по південно-західному сектору окружної автодороги.

Для руху на Симферополь через 8.6 км у поселенні Високому необхідно повернути праворуч.

Для руху на Луганськ, Донецьк, Ростов-на-Дону -  на тому ж місці у поселенні Високому  повернути ліворуч та виїхати на автодорогу Москва - Сімферополь(М2).

Проїжджаючи далі в напрямку ціх міст, слід переїхати через річку Уди та в'їхати в межі Харкова. Праворуч по ходу руху знаходиться автозаправна станція. Досягнув до проспекту Гагаріна, повернути праворуч й виїхати на Безлюдівське шосе. Потім через 5 км, не доїжджаючи поселення Безлюдовка, повернути ліворуч і через 14 км - праворуч по правоповоротньому з'їзду транспортної розв'язки (3)  виїхати на автодорогу Київ - Харків - Ростов-на-Дону (М19).

На всіх виїзних автомагістралях з Харкова в напрямку до Москви, Києва, Луганська, Донецька, Ростова-на-Дону й Сімферополя  розташовані пости ДАІ та автозаправні станції.  

Rambler's Top100
Home Запрошуємо до Харкова | Мiська влада | Подорож по Харкову | Що,Де,Коли
Загальна iнформацiя | Харкiвський регiон | Подорож по сайту | Iнтернет

Украинская баннерная сеть

META - українська пошукова система TopList Rambler's Top100

Використовувати тексти та зображення дозволяється тiльки iз посиланням на сайт