ПЕРСПЕКТИВИ

01.01.2001

      

Web

Mind

     
  Харків'яни - дуже допитливий народ. В зв'язку з цим цілком закономірним є той факт, що саме з Харкова почалася тріумфальна хода ІНТЕРНЕТ по Україні. А тепер шановним співгромадянам пропонується обміркувати деякі факти науково-технічного прогресу і пророкування про розвиток ІНТЕРНЕТ, щоб бути готовими до достатньо проблемного майбутнього, яке він обіцяє. Йдеться не більш і не менш, як про розвиток якісно нового об'єднання людства на основі синтезу природного та штучного інтелекту. І початок цьому явищу вже покладено, який би опір ми йому не чинили...

Отже, читайте в оригіналі (на англійській мові) або в перекладі (на російську мову), як кому більш подобається:

 

The Internet Supermind and Beyond

Ben Goertzel & Stephan Vladimir Bugaj

Интернет: сверхразум и за его пределами

Бен Гёрцель и Стефан В. Бугай

 

31.12.1999

Вперед в свободную экономическую зону!

З останнім дванадцятим ударом годинника Харків вступає в нову добу. Указ Президента України перетворює його та слобожанську землю на вільну економічну зону. Теоретично в області має бути встановлений режим, який сприяє інвестуванню капіталу в її підприємства та виробництва. Що практично відчують в зв'язку з цим харків'яни в двохтисячному році? Пропронується вікторина : найкраща відповідь на поставлене запитання визначиться 1.01.01, тобто у перший день третього тисячоліття. Переможця судити не будуть.

19.11.97

Передача ТБ "ХАРЬКОВСКИЕ НОВОСТИ" повідомила :

В Харкові вперше заявляє про себе громадський рух "ПЕРСПЕКТИВА-XXI вік". Появлення руху зв'язано з парламентськими виборами 1998 року, але це не означає, що вибори є предметом його діяльності. У руху поєднуються підприємці, вчені, банкіри, яких хвилює майбутнє Харкова. Тільки 30% бюджетних надходжень до скарбниці міста витрачається на потреби харків'ян, решту забирає держава. Харків потребує перегляду такої бюджетної диспропорції, в законодавчій базі, яка може забезпечити збереження й розвиток унікальних виробничих та науково-дослідних комплексів, які склалися в Харкові.

В зв'зку з цим представники руху "ПЕРСПЕКТИВА-XXI" своєю першочерговою задачею вважають ретельний вибір й тверду підтримку кандидатів у депутати Верховної Ради України, які можуть здуйснити місію грамотної та послідовної модернізації законодавства, спрямованої на стабілізацію економіки Харкова як міста, котре репрезентує обличчя України у світі.  

Після проведення виборів-98 рух продовжуватиме свою діяльність.

 

Rambler's Top100
Home Запрошуємо до Харкова | Мiська влада | Подорож по Харкову | Що,Де,Коли
Загальна iнформацiя | Харкiвський регiон | Подорож по сайту | Iнтернет

Украинская баннерная сеть

META - українська пошукова система TopList Rambler's Top100

Використовувати тексти та зображення дозволяється тiльки iз посиланням на сайт