Ми виробляємо кабелі від і аж до...
    Сайт:     yuzhcable.com.ua E-mail:      zavod@yuzhcable.com.ua  
     
  "Южкабель" - дитя Великої війни. В 1943 році, коли майже вся Європа ще знемагала під ярмом фашизму, в визволеному Харкові на пустирі, серед ще гарячих руїн будувались перші цехи.

Електроенергія - кров економіки, дроти й кабелі - її артерії та вени. Новонародженому заводові випала висока місія - відновити кровоносну систему пораненого організму міста, держави.

Вже в березні 1944 року завод виготовив першу партію обмотувальних дротів, які були передані Харківському Електромеханічному заводу для виробництва життєво необхідних тоді електромоторів. 

 
   
  На початку 60-х років обличчя заводу повністю склалося, він став ординарним елементом велетенської, монстроподібної, застійно неповороткої економіки Союзу. Рік від року росли об'єми виробництва, диктувались напружені плани й за їх виконання керівники несли сувору відповідальність. Директори одержували інфаркти й партійні стягнення. Куди дівалась вироблена продукція, здається, нікого не турбувало...

1991 рік став переломним для народів Союзу взагалі й зокрема для "Южкабелю". Він швидше за багатьох інших звільнився від шоку руйнування "непорушного". Сьогодні на фоні загадкової економіки України Акціонерне Товариство завод "Южкабель" впевнено лідирує в кабельній галузі.

Зменшився чисельний склад робітників ( 860 чоловік в 1997 році проти 2100 чоловік в 1972) - завод позбавився від зайвої "ваги". Помолодшала керівна ланка, свіжішою стала технічна думка, відбувається оновлення виробничого обладнання. Зростають об'єми виробництва, розширяється номенклатура, але на більш високому, зворушливому рівні. Життя та економіка предметно визначають асортимент продукції, конкуренція ставить більш високі вимоги до якості - 80% випущеної продукції пройшли міжнародну сертифікацію, поширюються міжнародні зв'язки - завод співробітничає з авторитетними фірмами "Деа Тек" (Італія), "МАГ" (Австрія).

   
  Ведеться активний пошук нових споживачів, поширюється географія клієнтів заводу "Южкабель". Сьогодні це не тільки традиційні Росія, Прибалтика, Туркестан, але й  В'єтнам, й Румунія...
     
"Южкабель" і риночна економіка - це незаперечливе сполучення, вони підходять один одному. Тут люблять і уміють працювати, тут будуть раді виконати будь-яку Вашу примху у таких напрямках:
 
 
Вироби мідного і алюмінієвого прокату;
Кабелі силові за напругою 1 -10 кВ;
Кабелі сигнально-блокіровочні;
Дроти обмотувальні, установні й 
самого-самого різного призначення.
 

 

Rambler's Top100
Home Запрошуємо до Харкова | Мiська влада | Подорож по Харкову | Що,Де,Коли
Загальна iнформацiя | Харкiвський регiон | Подорож по сайту | Iнтернет

Украинская баннерная сеть

META - українська пошукова система TopList Rambler's Top100

Використовувати тексти та зображення дозволяється тiльки iз посиланням на сайт