Запрошуємо до Харкова

 
Здивування - найчудовіше почуття. Дивно, наприклад, що славнозвісний Микола Копернік, крім геліоцентричної моделі Сонячної системи, "винайшов" ще й ... БУТЕРБРОД, коли запропонував вживати  хліб, намазаний маслом  як засіб лікувяння від чуми.  

Запрошуємо до Харкова!

  Мабуть, і місто Харків заслуговує на те, щоб, крім загально відомої інформації, знати про нього й незвичайні, дивовижні, курйозні відомості, навіть і сенсації.

 

 

Феномен міста Харкова заслуговує на шанобливу увагу з безлічі причин. Це  багата подіями історія,   бурхливий економічний розвиток,  вихід на передові рубежі світової науки у ХХ сторіччі,   яскраве складне культурне життя, тощо.

Кожне чарівне й привабливе місце на Землі  зобов'язане чарівністю й привабливістю людям, що там мешкають, їх справам. Справедливо це і по відношенню до міста Харкова, бо харків'яни ніколи не сиділи склавши руки. Вони зробили свій внесок в розвиток космічних досліджень,  в удосконалення системи землеробства, в коллекціонування фарфору. Вони брали участь у піднятті на Еверест, конструювали військову техніку, боролись за права людини, проводили унікальні педагогічні експерименти, займались генетикою, кріомедициною... А після народження незалежної України харків'яни інтенсивно займаються військово-промисловою конверсією, розвитком систем зв'язку, створенням спільних підприємств, реконструюванням легкої й важкої промисловості.

Харків - місто, відкрите світу. Не перебільшуючи, можна сказати, що колишнього харків'янина зустрінеш у будь-якому куточку Землі,  і, як правило, він здобув собі ім'я. Харків - побратим міст Болон'ї,  Познані, Нюренберга та ще багатьох міст з різних країн світу.

Запрошуємо до Харкова! Тут є чим зайнятися, є на що подивитися, є чому здивуватися!

Rambler's Top100
Home Запрошуємо до Харкова | Мiська влада | Подорож по Харкову | Що,Де,Коли
Загальна iнформацiя | Харкiвський регiон | Подорож по сайту | Iнтернет

Украинская баннерная сеть

META - українська пошукова система TopList Rambler's Top100

Використовувати тексти та зображення дозволяється тiльки iз посиланням на сайт