Клуб знаменитих харків'ян

   
     

Харківський тижневик "Событие" колись приємно здивував тим, що організував TOP-100  -  клуб знаменитих харків'ян. Список членів клуба регулярно публікується в цьому виданні. Але, по-перше, кожний тиждень склад клубу, взагалі кажучі, змінюється, тому що кількість членів постійна (дорівнює 100) і кожний харків'янин отримує певний рейтінг за деякий період часу.

А по-друге, редакція так і не обнародувала механізм виставляння рейтінгу та "судді хто". Про деяких членів TOP-100 в "Событии", правда, були надруковані нариси. Принцип, покладений у формування нашого клубу знаменитих харків'ян (JUST TOP), є  іншим: якщо  харків'янин стає знаменитим, то його просто неможливо порівнювати з якимсь іншим харків'янином, він є унікальним (тоді про який рейтинг може йтись?). І за це йому шана і хвала. Далі, ми будемо дотримуватися також британського принципу: якщо вже ти потрапив до членів клубу, то лишити членства тебе можуть тільки за ганебний вчинок, не інакше.

Отже, ласкаво просимо до членів клубу! Лишаємо за громадськістю право оспорити протягом місяця будь-яку виставлену нами кандидатуру. Якщо цього не відбулося, наш достойний земляк потрапляє у JUST TOP довічно. Однак на момент вступу він повинен мешкати у Харкові. Прохання не плутати наш клуб з рубрикою сайту СЛАВНОЗВІСНІ ХАРКІВ'ЯНИ... Це - рубрика, яка пов'язана з минулим Харкова, тоді як JUST TOP - його сьогодення (і майбутнє).

     
      

       Інформація про членів клубу Just TOP

    
 

А  

 

Б 

 

В 

 

Г 

 

Д

 

Є 

 

Е 

   
 

 Ж 

 

З

 

І  

 

К 

 

Л 

 

М  

 

Н 

   
 

О

 

П  

 

Р

 

С 

 

 Т  

 

У  

 

Ф

   
 

Х

 

Ц 

 

Ч 

 

Ш

 

Щ

 

Ю

 

Я

Rambler's Top100
Home Запрошуємо до Харкова | Мiська влада | Подорож по Харкову | Що,Де,Коли
Загальна iнформацiя | Харкiвський регiон | Подорож по сайту | Iнтернет

Украинская баннерная сеть

META - українська пошукова система TopList Rambler's Top100

Використовувати тексти та зображення дозволяється тiльки iз посиланням на сайт