Благодарности

  
  

Подяки

  
  

Acknolegments

  
    
 

Хочеться висловити щиру подяку за допомогу у розробці сайту:  

 
   

    

 

 
     
 

   

AБРАМОВИЧУ Матвію Ізраілевичу
     
Саме він з'явився каталізатором багатьох ідей, які були покладені в основу розвитку сайта.  Він був харків'янин до мозку кісток, закоханий у історію рідного міста, який він зі смаком ганьбив, так само як і підносив до небес. Він приділив авторам сайту багато особистого часу та безцінних матеріалів, включно монографію Д.І.Багалія та  Д.П.Міллера "Історія міста Харкова за 250 років його існування". Завдяки з'явилася на сайті рубрика ОСНОВНІ ДАТИ як намір структурувати вивчання історії нашого міста. Вшануймо його пам'ять...
     
     
 

 

   

      

    

АКІМОВІЙ Надії Пилипівні  
  
За талант людського спілкування, який допомогє їй нести нелегкий тягар збереження та примноження культурної спадщини Харкова. Краєзнавець , поэтеса, лідер літературного об'єдинання "Зеркальная струя", редактор поетичних альманахів і збірників, редактор усної газети "Серебряное слово", отже, людина неймовірно зайнята, вона легко погоджується допомоти у деякому заході, який може  об'єднати людей або просто цікавий для неї. Наш сайт також приголублений її легкою рукою. Безліч даних, матеріалів про Харків та харків'ян передала вона до нашого "видавничого фонду", вони ще чекають свого часу.

   

       

   

 

   

    

    

БАТІНОЙ Любові Деомидівні  
  
За підбірку фотоматеріалів про Харків, за відомості про історію та  культуру нашого міста, за яскраві, вражаючи розповіді про видатних та не дуже видатних  його мешканців, за вміння радіти чужому щастю та поділяти чужі турботи. Вдячна їй пам'ять...

   

       
 

  

   

    

    

БАТІНУ Борисові Івановичу  
  
За захоплююче написаний текст до сторінки сайту, яка розповідає про завод ЮЖКАБЕЛЬ.

   

       
   

  

   

ВЕРБУК Ніні Семенівні  
     
Вона  люб'язно погодилася видати на сайті каталог своїх чудових полотен, а також  автобіографічний твір "За зіркою Віфлеємською", який прикрасив розділ "ХРАМИ ТА КОНФЕСІЇ". Н.С. надала великої допомоги у підготовці матеріалів до видання. Спільна робота з нею не тільки принесла величезне задоволення, але й з'явилася поштовхом до розробки нового розділу "Художники Харківщини", який є каталогом митців Харківського регуону.
       
   

  

   

ВОРОШИЛОВУ Юрієві  
     
За створення чудового фотокалендаря з видами Харкова, який послужив основою для сторінки сайту ХАРКІВ С ВИСОТЫ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ. Самий великий курйоз: в календарі багато сказано про Кушнарьова Є.П., тогочасного мера міста, та жодного слова немає про автора фотознімків. Прийшлось проводити розвідку, яка принесла свої плоди тільки частково: як звуть Ворошилова по батькові, ми дізнатися не змогли. Якщо хтось може про це  повідомити, пишіть.
       
   

  

   

ІВАНОВУ Юрієві Ісайовичу  
     
За співробітництво у виданні комп'ютерної виставки картин Ніни Семенівни Вербук на нашому сайті та за літературні твори, якими він поділився як поет і як патріот Харкова. Його поезії видані  в рубриці ЯМБ-КЛУБ, причому як в російській, так і в українській версії сайту. А очерк планується до розміщення в рубриці  ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ.
       
   

  

   

КУЦЕВИЧУ Леонідові Феодосієвичу  
     
За дозвіл видати на сайті  изумительный фотокаталог своих произведений  -  подсвечников -, который был выполнен им собсвенноручно с такой же любовью и тщанием, как и сами произведения. Особенное чувство вызывает подборка серии подсвечников, посвященных Владимиру Высоцкому.  Автору сайта оставалось лишь написать вступительное слово и подготовить версии на английском и русском языках.
       
   

  

   

ЛЕВІНОЇ Олені Романівні  
     
За исключительно плодотворные минуты творческого общения, которые помогли и помогают формировать рубрику сайта ЯМБ-КЛУБ, где представлены стихи харьковских поэтов. Сама Е.Р. - автор великолепных стихотворений как на русском, так и на украинском языках.
       
   

  

   

СТЕБ'ЯЛЬСЬКІЙ Лесі Євстахіївні  
     
За деятельное участие в подготовке материалов сайта на украинском языке, за трепетные стихи, послужившие иллюстацией к полотнам Н.С.Вербук в галерее САД НАДЕЖДЫ ( картины СРЕТЕНЬЕ и БАБЬЕ ЛЕТО).
       

 

     
Rambler's Top100
Home Запрошуємо до Харкова | Мiська влада | Подорож по Харкову | Що,Де,Коли
Загальна iнформацiя | Харкiвський регiон | Подорож по сайту | Iнтернет

Украинская баннерная сеть

META - українська пошукова система TopList Rambler's Top100

Використовувати тексти та зображення дозволяється тiльки iз посиланням на сайт